Cookie Consent by Free Privacy Policy website Dekorace, dárky, bytové doplňky Clayre & Eef od Almade

VELKOOBCHOD S DEKORACEMI, DÁRKY A BYTOVÝMI DOPLŇKY
 

PLÁŽOVÉ A NÁKUPNÍ TAŠKY SKLADEM V ALMADE

Hledáte praktickou a stylovou tašku pro vaše nákupy nebo nezbytnou letní výbavu na pláž či koupaliště? V Almade máme širokou nabídku nákupních a plážových tašek od Clayre & Eef, které jsou nejen praktické, ale také krásné a stylové.
Naše tašky jsou k dispozici v různých designech, jako jsou květinové dekorace, orientální motivy, geometrické vzory, plátěné materiály a tašky z mořské trávy. Vyberte si takovou tašku, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a potřebám.
Naše nákupní tašky jsou dostatečně prostorné pro vaše nákupy a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vydržely po mnoho let. Jsou praktické a snadno se přenášejí, aby vám usnadnily každodenní život.
Naše plážové tašky jsou ideální pro váš letní výlet na pláž nebo koupaliště. Jsou dostatečně velké pro vaše plážové potřeby, jako jsou osušky, sluneční brýle, opalovací krémy a další. Jsou také lehké a snadno se přenášejí, aby vaše plážová dovolená byla co nejpohodlnější.
Všechny naše tašky jsou navrženy tak, aby byly praktické a stylové. Jsou pečlivě vyrobeny s důrazem na kvalitu, aby vám sloužily po mnoho let. Jsou také velmi snadno udržovatelné a čistí se jednoduše vlhkým hadříkem.
Navštivte náš obchod a objevte širokou škálu modelů, barev a velikostí, které odpovídají vašemu vkusu a stylu. Vyberte si tašku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a užijte si svůj nákup nebo letní výlet s novou, stylovou taškou od Clayre & Eef.

ihned k dodání  🔄

 

PLÁŽOVÉ A NÁKUPNÍ TAŠKY, ZBOŽÍ Z CENTRÁLNÍHO SKLADU

Dodáme od 9.12.2023 - viz kalendář pravidelných dodávek 


Almade je velkoobchodní zastoupení značky Clayre & Eef v České a Slovenské republice
dodáváme dárky, dekorace, bytové a módní doplňky


Ing. Pavel Machek, Slepá 67/1, 250 92 Šestajovice. IČ 87559757. DIČ CZ5511221496.
E-mail: almade@almade.cz.

Zákaznický servis Almade
Jitka Hošková - tel: +420 725 132 703
email: jitka.hoskova@almade.cz

© 2023 Ing.Pavel Machek www.almade.cz, www.clayre.cz