Cookie Consent by Free Privacy Policy website Dekorace, dárky, bytové doplňky Clayre & Eef od Almade

VELKOOBCHOD S DEKORACEMI, DÁRKY A BYTOVÝMI DOPLŇKY
 

NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY SKLADEM V ALMADE

Kategorie nábytkové úchytky která nabízí širokou škálu úchytek pro různé účely a styly interiéru. Keramické, kovové, dřevěné a skleněné úchytky jsou dokonalým doplňkem pro jednoduchou proměnu staré almary, nočního stolku nebo jiného nábytku v úplně nový kus.
V této kategorii najdete nábytkové úchytky v různých stylech, jako jsou klasické, moderní, rustikální nebo ve venkovském stylu, které uspokojí různý vkus zákazníků. Design a zdobení úchytek jsou také různé, takže si můžete vybrat ty, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru. K dispozici je také široká barevná škála, abyste mohli vybrat barvu, která bude dokonale ladit s vaším nábytkem.
Nábytkové úchytky se dají využít nejen na šuplíky a dvířka, ale také jako originální věšák. Stačí je přimontovat k liště z masivního dřeva a máte dokonalý doplněk do vašeho interiéru. Kategorie nábytkové úchytky v Almade nabízí širokou škálu úchytek, které jsou vhodné nejen pro klasický nábytek, ale i pro moderní a designový nábytek.
Výběr nábytkových úchytek může být náročný, ale v Almade vám nabízíme kvalitní produkty za rozumné ceny. S našimi nábytkovými úchytkami můžete proměnit každý kus nábytku v nový a moderní kus, který se dokonale hodí do vašeho interiéru.

ihned k dodání  🔄

 

NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY, ZBOŽÍ Z CENTRÁLNÍHO SKLADU

Dodáme od 9.12.2023 - viz kalendář pravidelných dodávek 

  • Stránky:
  • 1

Almade je velkoobchodní zastoupení značky Clayre & Eef v České a Slovenské republice
dodáváme dárky, dekorace, bytové a módní doplňky


Ing. Pavel Machek, Slepá 67/1, 250 92 Šestajovice. IČ 87559757. DIČ CZ5511221496.
E-mail: almade@almade.cz.

Zákaznický servis Almade
Jitka Hošková - tel: +420 725 132 703
email: jitka.hoskova@almade.cz

© 2023 Ing.Pavel Machek www.almade.cz, www.clayre.cz